PROFiLO

Bölge Merkez Servisi

Beyaz Eşya Bölge Merkez Servisi

PROFiLO SERVİS

Ürün Grupları

Profilo Buzdolabı Servisi

Bölge Servisi olarak tüm modeller için Profilo Buzdolabı servisi desteği vermekteyiz. Profesyonel buzdolabı teknik servis ve bakım hizmetleri için Bölge Servisi çağırın.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bölge Servisi olarak tüm modeller için Profilo bulaşık makinesi servisi desteği vermekteyiz. Profesyonel bulaşık makinesi teknik servis ve bakım hizmetleri için Bölge Servisi çağırın.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Bölge Servisi olarak tüm modeller için Profilo çamaşır makinası servisi desteği vermekteyiz. Profesyonel çamaşır makinesi teknik servis ve bakım hizmetleri için Bölge Servisi çağırın.

Profilo Ankastre Fırın Servisi

Bölge Servisi olarak tüm modeller için Profilo Ankastre Fırın servisi desteği vermekteyiz. Profesyonel ankastre fırın teknik servis ve bakım hizmetleri için Bölge Servisi çağırın.

Profilo Klima Servisi

Bölge Servisi olarak tüm modeller için Profilo klima servisi desteği vermekteyiz. Profesyonel klima teknik servis ve bakım hizmetleri için Bölge Servisi çağırın.

Profilo Kombi Servisi

Bölge Servisi olarak tüm modeller için Profilo kombi servisi desteği vermekteyiz. Profesyonel kombi teknik servis ve bakım hizmetleri için Bölge Servisi çağırın.

Bölge Teknik Servisi

Yüksek Kalitede Hizmet

Firmamız tüm profesyonel hizmetlerini düşük maliyetlerle sunmaktadır.

7/24 Telefon ile Destek

Haftanın 7 günü 24 saat Bölge Teknik Servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

1 Yıl Parça Tedariği

Servis işlemi sırasında kullandığımız tüm parçalara tedariği yampaktayız.

Orjinal Yedek Parça

Bakım ve tamir işlemleri için yalnızca orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

En Kısa Sürede Çözüm

Ekiplerimiz, talebinizin ardından en kısa sürede çözüm üretmektedir.

Bölge Merkez Servisi olarak tüm profilo özel servis çalışmalarımızda müşteri güvenini yakalamak, hızlı ve doğru çözümler üretmek, güvenilir ve uygun fiyatlı profilo teknik servis hizmeti verebilmek için gayret göstermekteyiz. Aynı özenli çalışmayı tüm beyaz eşya markaları olarak verirken,  Profilo Bölge Merkez Servisi ile Profilo ürün sahiplerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Arızalanan Profilo buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aleti için endişelenmenize gerek kalmıyor. Bu ürünler için teknik servis alacağınız zaman, işçilik için servis hizmeti ve değişimi gereken parçalar için parça tedariği vererek çözümler sunmaktayız. Profilo ürünlerinin tamir, bakım onarımı çalışmasını uzman ve deneyimli özel servis elemanlarımıza güven içinde emanet edebilirsiniz.

Ülkemizde çok satan ve tercih edilen beyaz eşya markaları arasında Profilo ürünleri üst sıralarda yer alır. Beyaz eşyalar hayatımızın konforunu artırırken, özellikle sıfır ürün kapsamı dışına çıktıkları anda yaşanabilecek arızalarla kabus haline dönüşebilmektedir. Güvenilir ve işinde yaptığı çalışmalarla deneyim kazanmış usta personellerle çalışan teknik servis firması bulmanız gerekir Aksi takdirde belki kolayca ortadan kaldırılabilecek olan sorun büyür ve beyaz eşyanızı çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Profilo buzdolabından klimaya, çamaşır makinesinden küçük ev aletlerine kadar tüm ürünleriniz için sıfır ürün kapsamı dışında olsa bile özel servis olarak çalışan  Profilo Bölge Merkez Servisi uzmanları tarafından size sağlam biçimde teslim edilmektedir. Profilo ürünlerinde yaşanan sorunları ortadan kaldırarak daha verimli kullanımınızı sağlayacak teknik servis çözümü, Bölge Merkez Servisi tarafından sunuluyor.

Profilo Teknik Servisi, İzmir bölgesinde 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere çamaşır makinesi teknik servisi, bulaşık makinesi teknik servisi, buzdolabı teknik servisi, kombi teknik servisi, klima teknik servisi ve küçük ev aletleri teknik servisi hizmeti verecek profesyonel kadromuz bulunmaktadır.

Arızanızı kısa sürede tamamlamak için güvenilir işçilik ve kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz. Profilo teknik servislerinin bakım, montaj ve teknik servis hizmetinin yanı sıra birçok küçük ev aletinin bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz…

Müşteri hizmetlerinden servis desteği alın

PROFiLO

Bölge Merkez Servisi

Bölge Merkez Servisi Özel Servis Olarak Hizmet Vermektedir.

Call Now ButtonServis Çağır